0
Polskie serwisy niedostępne przez 24h
aktualizacja: 23.01.2012, 15:34

Polskie serwisy dołączają do protestu przeciwko ACTA. Zawieszą działanie na 24 godziny

Demotywatory, JoeMonster, Kwejk, Antyweb i Wykop zasłonią swoją normalną treść komunikatami o proteście przeciwko ACTA. Dodatkowo we wtorek w godz. 19-20 wszystkie wyżej wymienione serwisy znikną z sieci i zostaną zastąpione przez stronę informacyjną o ACTA. "Akcja zostanie przeprowadzona w obronie naszych praw" - czytamy na wykop.pl "O akcji zostanie poinformowany każdy z użytkowników odwiedzających wówczas nasze strony" - zaznaczają.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja

Banner

POLECAMY

ERROR: Macro newsletterBox is missing!

KOMENTARZE

<<<<<<< .mine ======= >>>>>>> .r2404