0
Zjadł "telefon" i uniknął mandatu. Nowy film "trenera policji"
aktualizacja: 10.02.2014, 15:28
foto: YouTube (kadr z filmu)

Sylwester Wardęga zasłynął w Internecie z prowokowania policji. W sieci pojawił się jego nowy film, w którym w kpi z nakładania mandatów za rozmowę przez telefon w aucie

Profil SA Wardega należy do najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube. Wardęga zdobył popularność, gdy w przebraniu Spidermana żartował sobie z przechodniów i służb porządkowych.

W lecie zeszłego roku wcielił się zaś w rolę "trenera policji". W opublikowanym wtedy filmie uciekał przed policjantami, których prowokował do pościgu, pokazując się z butelką po piwie napełnioną wodą. Czytaj więcej

Podobną prowokację zakłada scenariusz filmu, który w ostatnich dniach zdobywa popularność.

- Często policja zatrzymuje kierowców, którzy rozmawiają przez telefon i właśnie zatrzymują mnie. Ale ja mam sposób jak można się od takiego mandatu wywinąć - mówi Wardęga, siedząc za kierownicą auta.

W następnej scenie pokazuje jak wyprodukować ciastko imitujące telefon. Z taką atrapą wystarczy tylko dać się złapać. I właśnie policyjne zatrzymania są główną częścią filmu.

Z materiału wynika jednak, że Wardęga nie dostał żadnego mandatu. W momencie, gdy policjanci zarzucają mu rozmowę przez telefon, on zjada ciastko imitujące aparat. Większość z nich reaguje śmiechem.

- A czy jedzenie ciasteczek jest nielegalne? - pyta przy tym zaskoczonych policjantów.

Zobacz film:

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
07.10.2015
2 Dożywotnia pożyczka
06.10.2015
4 Szydło nie daje rady
KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE